SilkEpil 7 - 7281WD | kremal.cz - internetový obchod s elektrospotřebiči

SilkEpil 7 - 7281WD

Vaše cena: 3 149

Běžná cena: 3 499

s námi ušetříte: 350

Dostupnost: 1-2 dny

Záruka: 24 měsíců

Pokrokový epilátor Silk-épil 7 Epilátor Braun nejnovější generace odstraňuje i chloupky o velikosti zrnka písku* - pro dlouhotrvající hladkou pokožku. (*0,5 mm)
Technologie Close-Contact Odstraní i chloupky o velikosti zrnka písku*, protože pinzety vždy zůstanou v těsném kontaktu s pokožkou v optimálním úhlu. (*0,5 mm) Výkyvná epilační hlava Přizpůsobí se konturám těla - pro maximálně důkladnou epilaci. Systém 40ti pinzet Pro rychlé a účinné výsledky. Chloupky dorůstají pomaleji, jsou jemnější a vaše pokožka zůstane hedvábně hladká až 4 týdny. Výstupky SoftLift® Efektivně nadzvednou od kořínků i chloupky, které přiléhají k pokožce, a navedou je k pinzetám. Osvětlení Smartlight Odhalí i ty nejjemnější chloupky, takže žádný chloupek nebude vynechán. Šetrná epilace - Doporučeno dermatology Silk-épil slibuje šetrné odstraňování chloupků: díky speciálními funkcím je epilace ještě pohodlnější. Wet&Dry Obzvláště šetrná epilace při použití ve vaně nebo pod sprchou - extra pohodlí při epilaci. Předepilační ubrousky Olay/Olaz - Připravte si pokožku před epilací. Vysokofrekvenční masážní systém Zlepšuje pohodlí pokožky a zmírňuje nepříjemné pocity během epilace. Akumulátorový & provoz bez síťového přívodu 1 hodina nabíjení postačí až na 40 minut provozu bez síťového přívodu. Plně omyvatelný Přístroj lze pro zlepšení hygieny mýt pod tekoucí vodou. Individuální nastavení rychlostiIndividuální nastavení rychlosti Rychlost 1: obzvláště šetrná Rychlost 2: obzvláště důkladná Zvolte si pro sebe tu správnou rychlost Příslušenství: Nástavec EfficiencyPro Pro rychlou epilaci: zajišťuje maximální kontakt s pokožkou a vždy v optimálním úhlu díky výkyvné funkci. Holicí hlava se zastřihovacím nástavcem Pro citlivé partie těla.
*** otevřeno máme opět dle otvírací doby *** otevřeno máme opět dle otvírací doby *** otevřeno máme opět dle otvírací doby *** otevřeno máme opět dle otvírací doby *** otevřeno máme opět dle otvírací doby *** otevřeno máme opět dle otvírací doby
Váš košík neobsahuje
žádnou položku